KONST / Litografier / Färglitografi 11978031
nr 1197 8031
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 48/260. Motivet: 42x54 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 19:23:11
16/8 16:41:05
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm